Vizualizácie

Vizualizácie sú naša špecialita! Prostredníctvom nich dokážeme očariť kupujúcich a vyzdvihnúť na povrch skrytý potenciál Vašej nehnuteľnosti.

Kedy je vhodné využiť vizualizáciu?

Chcete predať staršiu nehnuteľnosť, či nehnuteľnosť ktorá nie je zariadená, tak práve v tomto prípade je vizualizácia vhodným nástrojom, ktorý ukáže záujemcom niekoľko variácií ako môže Vaša nehnuteľnosť po rekonštrukcii vyzerať. Neverili by ste koľko dokáže urobiť s Vaším bytom či domom jednoduchá zmena farieb, či nábytku.

Chcete predať pozemok, tak aj v tom prípade je vizualizácia výborným pomocníkom, nakoľko dokážeme umiestniť na pozemok akýkoľvek typ domu. Záujemca si tak dokáže oveľa lepšie predstaviť využitie ponúkaného pozemku.

Pri spracovaní vizualizácií kladieme dôraz na estetiku, ale taktiež dbáme aj na maximálne využitie priestoru Vašej nehnuteľnosti. Používame vždy aktuálny softvér, vďaka ktorému vyzerajú naše vizualizácie takmer na nerozoznanie od reality. Samozrejme, že pri spracovaní vizualizácií pracujeme s reálnym rozmermi, tak aby bolo možné našu víziu reálne uskutočniť. Nižšie si môžete pozrieť ukážky z našich realizácií.

pred rekonštrukcioupred rekonštrukciou

pred rekonštrukcioupred rekonštrukciou