Rodinný dom v obci Hodruša – Hámre

Rodinný dom, Hodruša Hámre

POPIS NEHNUĽNOSTI

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový rodinný dom v obci Hodruša – Hámre. Rodinný dom pozostáva z priestrannej vstupnej chodby, na pravej strane domu sa nachádza kuchyňa, špajza, samostatná obývacia izba. Na ľavej strane domu sa nachádza technická miestnosť s kotlom na tuhé palivo a dve samostatné izby. V strede domu sa nachádza kúpeľňa so sprchovým kútom a samostatné WC. Dom disponuje v súčasnosti neobývanou povalou, v rámci rekonštrukcie je možné vybudovať v podkroví ďalšie izby.

Celková plocha domu: cca 115 m2, výmera pozemku: 821 m2, inžinierske siete – voda – kopaná studňa, elektrina, žumpa, vykurovanie – centrálne kúrenie s kotlom na tuhé palivo, radiátory, ohrev teplej vody – elektrický bojler v obývačke – príprava na krb

Rodinný dom prešiel v roku 2023 čiastočnou rekonštrukciou – nový krov, nová pálená škridla, nové obklady v kúpeľni, podlahy, rozvody elektriky, nové drevené interiérové dvere so zárubňou. Dom má pôvodné drevené okná a vchodové dvere.

Obec Banská Hodruša je vzdialená približne 10 minút autom od okresného mesta Žarnovica, z ktorého je výborné napojenie na rýchlostnú cestu R1 – smer Bratislava alebo Banská Bystrica. Od mesta Banská Štiavnica je obec vzdialená cca 20 minút autom.

Obec je preslávená nie len svojou baníckou históriou, ale aj krásnou prírodou ako stvorenou na turistiku, či cykloturistiku – cyklotrasy bajkom k tajchom. V obci aj v jej blízkom okolí sa nachádza aj množstvo tajchov. Cca 3 km od obce je lyžiarske stredisko Salamdra resort.

V obci sa nachádza kompletná občianska vybavenosť – škola, škôlka, pošta, potraviny.

Cena: 136 500 €

V prípade potreby za Vás vybavíme aj úver na financovanie Vašej nehnuteľnosti.

V prípade bližších informácií alebo záujmu o obhliadku nás prosím kontaktujte:

Mgr. Ing. Natália Lovecká

0944 590 214

info@ikonreality.sk

Zaujala Vás naša ponuka? Radi Vám povieme viac...