Rodinný dom, Banská Belá 

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v obci Banská Belá, ktorá je vzdialená autom od historického centra Banskej Štiavnice cca 7 minút. Dom je postavený na rozľahlom pozemku o celkovej výmere 1776 m2, z toho zastavaná plocha je 154 m2.

V roku 2000 prešiel rodinný dom kompletnou rekonštrukciou. Z pôvodného domu boli zachované len múry a nová prístavba. V rámci rekonštrukcie boli vymenené rozvody vody, elektriky, odpady, kúrenie, podlahy, omietky, fasáda, keramické stropy, nový krov a strešná krytina – škridla.

V roku 2017 prebehla čiastočná rekonštrukcia domu. V rámci rekonštrukcie sa v dome modernizovalo kúrenie. Boli vymenené rozvody, radiátory a doplnila sa akumulačná nádrž. Okrem toho sa vybudoval aj nový krb. Taktiež sa vymenili okná a naniesli sa hlinené omietky.

Dom je čiastočne podpivničený. Na prízemí sa nachádza priestranná vstupná chodba, kúpeľňa s vaňou a WC, samostatná kuchyňa, špajza a štyri izby, v ktorých sú dubové parkety. Podkrovie nie je momentálne obývateľné. Na záhrade sa nachádza altánok s krbom a jazierko.

V okolí domu je krásna príroda, tajchy vhodné aj na kúpanie, cyklocesty.

Cena: 189 000 €

V cene je zahrnutá provízia RK, kompletný právny servis, katastrálne konanie. V prípade potreby za Vás vybavíme aj úver na financovanie Vašej nehnuteľnosti.

V prípade bližších informácií alebo záujmu o obhliadku nás prosím kontaktujte:

Mgr. Ing. Natália Lovecká

0944 590 214