Rodinný dom v Žarnovici

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj 2 – izbový rodinný dom v meste Žarnovica, v časti Lukavica. Je situovaný v tichej, slnečnej lokalite nad obcou s rýchlym prístup na rýchlostnú cestu R1, cca 10 min. Rodinný dom je súčasťou dvojdomu. K domu vedie spevnená prístupová cesta lesom, dlhá cca. 500 metrov.

Dispozičné riešenie domu gánok, sklad, kuchyňa, obývačka, spálňa, kúpeľňa so sprchovým kútom, samostatná miestnosť s prípravou na WC. V súčasnosti je v dome neobývaná povala, ktorú je možné prerobiť na obytné podkrovie.

Dom je napojený na vodu (vlastná kopaná studňa) a elektrinu. Vykurovanie v dome je zabezpečené krbom s teplovzdušnou vložkou, ktorý je umiestnený v obývačke a pieckou na tuhé palivo v spálni.

Celková plocha pozemku je 843 m2. Z toho zastavaná plocha domu je 120 m2. K domu prináleží hospodárska budova o veľkosti cca 25 m2 a drevená šopa, ktorá je využívaná ako sklad na drevo a prístrešok pre auto. Rodinný dom je v súčasnosti využívaný ako chalupa.

Cena: 45 000 €

V cene je zahrnutá provízia RK, kompletný právny servis, katastrálne konanie. V prípade potreby za Vás vybavíme aj úver na financovanie Vašej nehnuteľnosti.

V prípade bližších informácií alebo záujmu o obhliadku nás prosím kontaktujte:

Mgr. Ing. Natália Lovecká

0944 590 214

Zaujala Vás naša ponuka? Radi Vám povieme viac...